Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | PCE-MO2001 |
| MPN: | PCE-MO 2001 |
| Manufacturer: | PCE INSTRUMENTS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 445.21 |
USD
{"1":44521000}
| Manufacturer | PCE INSTRUMENTS |
| Type of meter | milli-ohm meter |
| Kind of display used | LCD 0,7" |
| Measurement | resistance |
| Resistance measuring range | 0...200mΩ / 0...2Ω / 0...200Ω |
| Conform to the norm | CAT II 20V |
| Power supply | mains power supply |
| Dimensions | 170x90x120mm |
| Operating temperature | max. 40°C |
| Storage temperature | max 40°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (PCE-MO2001)
Are you sure you want to perform this action?