Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSYBP25TK2A |
| MPN: | OSYBP25TK2A |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.357 |
| 10+ | USD 0.319 |
| 50+ | USD 0.280 |
| 100+ | USD 0.255 |
| 250+ | USD 0.229 |
| 500+ | USD 0.204 |
| 1000+ | USD 0.191 |
| 2000+ | USD 0.178 |
| 4000+ | USD 0.166 |
USD
{"1":35700,"10":31900,"50":28000,"100":25500,"250":22900,"500":20400,"1000":19100,"2000":17800,"4000":16600}
You added OSYBP25TK2A to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | blue, yellow |
| LED diameter | 5mm |
| Viewing angle | 180° |
| Wavelength | 470nm, 590nm |
| LED lens | diffused, white |
| Mounting | THT |
| Front | convex |
| Operating voltage | 2.1...2.6V DC, 2.9...3.4V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Operating temperature | -30...85°C |
| LED version | bipolar |
| Shape | cylindrical |
| Luminosity of blue colour | 220...330mcd |
| Luminosity of yellow colour | 330...500mcd |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSYBP25TK2A)
Are you sure you want to perform this action?