Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSY5PA5B62A-12V |
| MPN: | OSY5PA5B62A-12V |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.354 |
| 10+ | USD 0.316 |
| 50+ | USD 0.278 |
| 100+ | USD 0.253 |
| 250+ | USD 0.227 |
| 500+ | USD 0.202 |
| 1000+ | USD 0.189 |
| 2000+ | USD 0.177 |
| 4000+ | USD 0.164 |
USD
{"1":35400,"10":31600,"50":27800,"100":25300,"250":22700,"500":20200,"1000":18900,"2000":17700,"4000":16400}
You added OSY5PA5B62A-12V to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | yellow |
| LED diameter | 5mm |
| Luminosity | 750...1120mcd |
| Viewing angle | 60° |
| Wavelength | 590nm |
| LED lens | diffused, white |
| Mounting | THT |
| Front | convex |
| Operating voltage | 12V DC |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Operating temperature | -30...85°C |
| LEDs' features | integral current limiting resistor |
| Shape | round |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSY5PA5B62A-12V)
Are you sure you want to perform this action?