Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSR73535C1H-700MA |
| MPN: | OSR73535C1H-700MA |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.625 |
| 10+ | USD 0.558 |
| 50+ | USD 0.491 |
| 100+ | USD 0.446 |
| 250+ | USD 0.402 |
| 500+ | USD 0.357 |
| 1000+ | USD 0.335 |
| 2000+ | USD 0.312 |
| 4000+ | USD 0.290 |
USD
{"1":62500,"10":55800,"50":49100,"100":44600,"250":40200,"500":35700,"1000":33500,"2000":31200,"4000":29000}
You added OSR73535C1H-700MA to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| Case - mm | 3535 |
| LED colour | red |
| Viewing angle | 120° |
| Front | convex |
| LED current | 700mA |
| Operating voltage | 2.6...3V DC |
| Mounting | SMD |
| Dimensions | 3.55x3.5x1.93mm |
| Luminosity | 40lm |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSR73535C1H-700MA)
Are you sure you want to perform this action?