Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | NRS6045T220MMGK |
| MPN: | NRS6045T220MMGK |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.299 |
| 10+ | USD 0.198 |
| 25+ | USD 0.142 |
| 100+ | USD 0.129 |
| 1000+ | USD 0.118 |
| 1500+ | USD 0.111 |
| 4500+ | USD 0.105 |
| 6000+ | USD 0.099 |
| 9000+ | USD 0.093 |
USD
{"1":29900,"10":19800,"25":14200,"100":12900,"1000":11800,"1500":11100,"4500":10500,"6000":9900,"9000":9300}
You added NRS6045T220MMGK to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Mounting | SMD |
| Inductance | 22µH |
| Operating current | 1.6A |
| Resistance | 0.107Ω |
| Tolerance | ±20% |
| Resonant frequency | 7MHz |
| Body dimensions | 6x6mm |
| Test frequency | 0.1MHz |
| Saturation current | 2A |
| Core material | ferrite |
| Height | 4.5mm |
| Max resistance | 139mΩ |
| Operating temperature | -25...125°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (NRS6045T220MMGK)
Are you sure you want to perform this action?