Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | NRS5030T220MMGJ |
| MPN: | NRS5030T220MMGJ |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.298 |
| 10+ | USD 0.197 |
| 25+ | USD 0.142 |
| 100+ | USD 0.129 |
| 500+ | USD 0.117 |
| 1000+ | USD 0.110 |
| 2500+ | USD 0.104 |
| 5000+ | USD 0.099 |
| 10000+ | USD 0.093 |
USD
{"1":29800,"10":19700,"25":14200,"100":12900,"500":11700,"1000":11000,"2500":10400,"5000":9900,"10000":9300}
You added NRS5030T220MMGJ to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Mounting | SMD |
| Inductance | 22µH |
| Operating current | 1.1A |
| Resistance | 0.18Ω |
| Tolerance | ±20% |
| Resonant frequency | 13MHz |
| Body dimensions | 4.9x4.9mm |
| Test frequency | 0.1MHz |
| Saturation current | 1.4A |
| Core material | ferrite |
| Height | 3mm |
| Max resistance | 234mΩ |
| Operating temperature | -25...120°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (NRS5030T220MMGJ)
Are you sure you want to perform this action?