Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | NRH3012T4R7MN |
| MPN: | NRH3012T4R7MN |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.2221 |
| 10+ | USD 0.1111 |
| 50+ | USD 0.0747 |
| 100+ | USD 0.0630 |
| 250+ | USD 0.0572 |
| 500+ | USD 0.0548 |
| 1000+ | USD 0.0532 |
| 2000+ | USD 0.0513 |
| 4000+ | USD 0.0505 |
| 6000+ | USD 0.0502 |
USD
{"1":22210,"10":11110,"50":7470,"100":6300,"250":5720,"500":5480,"1000":5320,"2000":5130,"4000":5050,"6000":5020}
You added NRH3012T4R7MN to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Mounting | SMD |
| Inductance | 4.7µH |
| Operating current | 1.1A |
| Resistance | 0.13Ω |
| Tolerance | ±20% |
| Resonant frequency | 50MHz |
| Body dimensions | 3x3mm |
| Test frequency | 0.1MHz |
| Saturation current | 1A |
| Core material | ferrite |
| Max resistance | 156mΩ |
| Operating temperature | -25...120°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (NRH3012T4R7MN)
Are you sure you want to perform this action?