Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | MF006BB4992A10 |
| MPN: | MF006BB4992A10 |
| Manufacturer: | ROYALOHM |
| Amount | Price |
|---|---|
| 5+ | USD 0.362 |
| 25+ | USD 0.283 |
| 100+ | USD 0.227 |
| 1000+ | USD 0.181 |
| 4000+ | USD 0.169 |
USD
{"5":36200,"25":28300,"100":22700,"1000":18100,"4000":16900}
You added MF006BB4992A10 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ROYALOHM |
| Type of resistor | metal film |
| Mounting | THT |
| Resistance | 49.9kΩ |
| Power | 0.6W |
| Tolerance | ±0.1% |
| Manufacturer series | MF |
| Operating voltage | 250V |
| Leads dimensions | Ø0.6x28mm |
| Body dimensions | Ø2.5x6.8mm |
| Temperature coefficient | 15ppm/°C |
| Leads | axial |
| Length | 6.8mm |
| Diameter | 2.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (MF006BB4992A10)
Are you sure you want to perform this action?