Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LMK325BJ476MM-T |
| MPN: | LMK325 BJ476MM-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.755 |
| 10+ | USD 0.293 |
| 50+ | USD 0.194 |
| 100+ | USD 0.171 |
| 250+ | USD 0.159 |
| 500+ | USD 0.150 |
| 1000+ | USD 0.147 |
| 2500+ | USD 0.146 |
| 5000+ | USD 0.144 |
| 10000+ | USD 0.142 |
USD
{"1":75500,"10":29300,"50":19400,"100":17100,"250":15900,"500":15000,"1000":14700,"2500":14600,"5000":14400,"10000":14200}
You added LMK325BJ476MM-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 47µF |
| Operating voltage | 10V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x2.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LMK325BJ476MM-T)
Are you sure you want to perform this action?