Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LMK212BJ106KG-T |
| MPN: | LMK212 BJ106KG-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.0924 |
| 10+ | USD 0.0456 |
| 100+ | USD 0.0222 |
| 500+ | USD 0.0151 |
| 1000+ | USD 0.0127 |
| 3000+ | USD 0.0119 |
| 6000+ | USD 0.0116 |
| 9000+ | USD 0.0115 |
| 15000+ | USD 0.0112 |
| 30000+ | USD 0.0111 |
USD
{"1":9240,"10":4560,"100":2220,"500":1510,"1000":1270,"3000":1190,"6000":1160,"9000":1150,"15000":1120,"30000":1110}
You added LMK212BJ106KG-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 10µF |
| Operating voltage | 10V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0805 |
| Case - mm | 2012 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 2x1.25mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LMK212BJ106KG-T)
Are you sure you want to perform this action?