Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LMK212BBJ476MG-T |
| MPN: | LMK212BBJ476MG-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.686 |
| 10+ | USD 0.291 |
| 100+ | USD 0.173 |
| 250+ | USD 0.116 |
| 500+ | USD 0.105 |
| 1000+ | USD 0.099 |
| 3000+ | USD 0.095 |
| 6000+ | USD 0.093 |
| 9000+ | USD 0.091 |
| 15000+ | USD 0.090 |
USD
{"1":68600,"10":29100,"100":17300,"250":11600,"500":10500,"1000":9900,"3000":9500,"6000":9300,"9000":9100,"15000":9000}
You added LMK212BBJ476MG-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 47µF |
| Operating voltage | 10V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0805 |
| Case - mm | 2012 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 2x1.25x1.25mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LMK212BBJ476MG-T)
Are you sure you want to perform this action?