Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LMK212B7475KGHT |
| MPN: | LMK212B7475KGHT |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.1962 |
| 10+ | USD 0.0917 |
| 100+ | USD 0.0347 |
| 500+ | USD 0.0226 |
| 1000+ | USD 0.0203 |
| 3000+ | USD 0.0173 |
| 6000+ | USD 0.0168 |
| 9000+ | USD 0.0163 |
| 15000+ | USD 0.0159 |
| 30000+ | USD 0.0157 |
USD
{"1":19620,"10":9170,"100":3470,"500":2260,"1000":2030,"3000":1730,"6000":1680,"9000":1630,"15000":1590,"30000":1570}
You added LMK212B7475KGHT to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 4.7µF |
| Operating voltage | 10V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0805 |
| Case - mm | 2012 |
| Manufacturer series | M |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 2x1.25mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LMK212B7475KGHT)
Are you sure you want to perform this action?