Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LMK107BBJ106MAHT |
| MPN: | LMK107BBJ106MAHT |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.2237 |
| 10+ | USD 0.1048 |
| 50+ | USD 0.0577 |
| 100+ | USD 0.0459 |
| 500+ | USD 0.0399 |
| 1000+ | USD 0.0352 |
| 4000+ | USD 0.0328 |
| 8000+ | USD 0.0324 |
| 12000+ | USD 0.0320 |
| 20000+ | USD 0.0317 |
USD
{"1":22370,"10":10480,"50":5770,"100":4590,"500":3990,"1000":3520,"4000":3280,"8000":3240,"12000":3200,"20000":3170}
You added LMK107BBJ106MAHT to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 10µF |
| Operating voltage | 10V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0603 |
| Case - mm | 1608 |
| Manufacturer series | M |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 1.6x0.8mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LMK107BBJ106MAHT)
Are you sure you want to perform this action?