Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LMK105C6105KV-F |
| MPN: | LMK105C6105KV-F |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 10+ | USD 0.03134 |
| 100+ | USD 0.01393 |
| 1000+ | USD 0.00797 |
| 5000+ | USD 0.00644 |
| 10000+ | USD 0.00592 |
| 20000+ | USD 0.00575 |
| 50000+ | USD 0.00568 |
| 100000+ | USD 0.00557 |
USD
{"10":3134,"100":1393,"1000":797,"5000":644,"10000":592,"20000":575,"50000":568,"100000":557}
You added LMK105C6105KV-F to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 1µF |
| Operating voltage | 10V |
| Dielectric | X6S |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0402 |
| Case - mm | 1005 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...105°C |
| Dimensions (a x b x c) | 1x0.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LMK105C6105KV-F)
Are you sure you want to perform this action?