Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LBMF1608T100K |
| MPN: | LBMF1608T100K |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.2219 |
| 10+ | USD 0.1156 |
| 50+ | USD 0.0806 |
| 100+ | USD 0.0653 |
| 250+ | USD 0.0536 |
| 500+ | USD 0.0466 |
| 1000+ | USD 0.0419 |
| 3000+ | USD 0.0345 |
| 6000+ | USD 0.0333 |
| 9000+ | USD 0.0326 |
USD
{"1":22190,"10":11560,"50":8060,"100":6530,"250":5360,"500":4660,"1000":4190,"3000":3450,"6000":3330,"9000":3260}
You added LBMF1608T100K to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0603 |
| Case - mm | 1608 |
| Inductance | 10µH |
| Operating current | 80mA |
| Resistance | 0.36Ω |
| Tolerance | ±10% |
| Manufacturer series | LB |
| Resonant frequency | 32MHz |
| Body dimensions | 1.6x0.8mm |
| Test frequency | 2.52MHz |
| Core material | ferrite |
| Max resistance | 468mΩ |
| Operating temperature | -40...105°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LBMF1608T100K)
Are you sure you want to perform this action?