Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LBC3225T100KR |
| MPN: | LBC3225T100KR |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.2210 |
| 10+ | USD 0.1152 |
| 50+ | USD 0.0708 |
| 100+ | USD 0.0604 |
| 250+ | USD 0.0546 |
| 500+ | USD 0.0511 |
| 1000+ | USD 0.0454 |
| 2000+ | USD 0.0448 |
| 5000+ | USD 0.0441 |
| 10000+ | USD 0.0436 |
USD
{"1":22100,"10":11520,"50":7080,"100":6040,"250":5460,"500":5110,"1000":4540,"2000":4480,"5000":4410,"10000":4360}
You added LBC3225T100KR to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Inductance | 10µH |
| Operating current | 0.54A |
| Resistance | 133mΩ |
| Tolerance | ±10% |
| Manufacturer series | LB |
| Resonant frequency | 23MHz |
| Body dimensions | 3.2x2.5mm |
| Test frequency | 0.1MHz |
| Core material | ferrite |
| Max resistance | 173mΩ |
| Operating temperature | -40...105°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LBC3225T100KR)
Are you sure you want to perform this action?