Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LAPP-4519006 |
| MPN: | 4519006 |
| Manufacturer: | LAPP |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 7.91 |
| 10+ | USD 6.97 |
| 50+ | USD 6.02 |
| 100+ | USD 5.38 |
| 200+ | USD 4.75 |
USD
{"1":791000,"10":697000,"50":602000,"100":538000,"200":475000}
You added LAPP-4519006 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | LAPP |
| Type of wire | assembly |
| Kind of wire | H07V2-K |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Insulation colour | green-yellow |
| Rated voltage | 450V / 750V |
| Operating temperature | -10...90°C |
| Flexibility class | 5 |
| Cable external diameter | 8.1mm |
| Cable structure | 1x16mm2 |
| Core section | 16mm2 |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LAPP-4519006)
Are you sure you want to perform this action?