Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | JMK325BJ107MM-T |
| MPN: | JMK325 BJ107MM-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.687 |
| 10+ | USD 0.267 |
| 50+ | USD 0.150 |
| 100+ | USD 0.127 |
| 250+ | USD 0.099 |
| 500+ | USD 0.084 |
| 1000+ | USD 0.082 |
| 2000+ | USD 0.080 |
| 5000+ | USD 0.078 |
| 10000+ | USD 0.077 |
USD
{"1":68700,"10":26700,"50":15000,"100":12700,"250":9900,"500":8400,"1000":8200,"2000":8000,"5000":7800,"10000":7700}
You added JMK325BJ107MM-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 100µF |
| Operating voltage | 6.3V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x2.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (JMK325BJ107MM-T)
Are you sure you want to perform this action?