Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 09670009924 |
| MPN: | 09670009924 |
| Manufacturer: | HARTING |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1.045 |
| 10+ | USD 0.936 |
| 20+ | USD 0.898 |
| 50+ | USD 0.846 |
| 100+ | USD 0.809 |
| 200+ | USD 0.772 |
| 500+ | USD 0.725 |
| 1000+ | USD 0.690 |
| 2000+ | USD 0.657 |
| 2500+ | USD 0.646 |
USD
{"1":104500,"10":93600,"20":89800,"50":84600,"100":80900,"200":77200,"500":72500,"1000":69000,"2000":65700,"2500":64600}
You added 09670009924 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | HARTING |
| Type of connector accessories | set of screws for D-Sub |
| Thread | M3, UNC 4-40 |
| Engineering PN | DSUB SCREW-LOCK FE UNC/M3 13mm NI |
| Screw length | 13mm |
| Thread length | 8mm |
| External thread | M3 |
| Internal thread | UNC4-40 |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (09670009924)
Are you sure you want to perform this action?