Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 09-3105-01-03 |
| MPN: | 09 3105 01 03 |
| Manufacturer: | BINDER |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 16.26 |
| 5+ | USD 14.63 |
| 20+ | USD 13.00 |
| 100+ | USD 11.38 |
USD
{"1":1626000,"5":1463000,"20":1300000,"100":1138000}
| Manufacturer | BINDER |
| Type of connector | M5 |
| Connector | socket |
| Electrical mounting | cables |
| Mechanical mounting | for panel mounting, rear side nut |
| Number of pins | 3 |
| Current rating | 1A |
| Locking system | external thread, threaded joint |
| IP rating | IP67 |
| Rated voltage | 60V |
| Cable length | 0.2m |
| Contact plating | gold-plated |
| Wire size | 24AWG |
| Manufacturer series | 707 |
| Wire cross-section | 0.25mm2 |
| Contact material | brass |
| Kind of connector | male |
| Connector variant | unshielded |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (09-3105-01-03)
Are you sure you want to perform this action?