Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 09-0632-120-04 |
| MPN: | 09 0632 120 04 |
| Manufacturer: | BINDER |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 23.17 |
| 5+ | USD 20.86 |
| 20+ | USD 18.54 |
| 100+ | USD 16.22 |
USD
{"1":2317000,"5":2086000,"20":1854000,"100":1622000}
| Manufacturer | BINDER |
| Type of connector | M12 |
| Manufacturer series | 813 |
| Number of pins | 4 |
| Spatial orientation | straight |
| Current rating | 12A |
| Rated voltage | 63V |
| IP rating | IP68 |
| Electrical mounting | cables |
| Mechanical mounting | for panel mounting |
| Contact material | bronze |
| Cable length | 0.2234m |
| Locking system | threaded joint |
| Wire cross-section | 1.38mm2 |
| Wire size | 16AWG |
| Body material | zinc alloy |
| Kind of connector | female |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (09-0632-120-04)
Are you sure you want to perform this action?