Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 04FMN-BMT-A-TF |
| MPN: | 04FMN-BMT-A-TF (LF)(SN) |
| Manufacturer: | JST |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.349 |
| 10+ | USD 0.300 |
| 25+ | USD 0.279 |
| 75+ | USD 0.254 |
| 100+ | USD 0.247 |
| 200+ | USD 0.237 |
| 250+ | USD 0.234 |
| 500+ | USD 0.226 |
USD
{"1":34900,"10":30000,"25":27900,"75":25400,"100":24700,"200":23700,"250":23400,"500":22600}
| Manufacturer | JST |
| Type of connector | FFC/FPC |
| Electrical mounting | SMT |
| Max. voltage | 50V |
| Maximum current | 0.5A |
| Number of pins | 4 |
| Tape pitch | 1mm |
| Spatial orientation | vertical |
| Operating temperature | -25...85°C |
| Connector variant | Non-ZIF |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (04FMN-BMT-A-TF)
Are you sure you want to perform this action?