Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | WM02DN70M3-CYG |
| MPN: | WM02DN70M3 |
| Manufacturer: | WAYON |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.4890 |
| 10+ | USD 0.1710 |
| 25+ | USD 0.1030 |
| 100+ | USD 0.0923 |
| 500+ | USD 0.0818 |
| 3000+ | USD 0.0734 |
| 6000+ | USD 0.0684 |
| 12000+ | USD 0.0644 |
USD
{"1":48900,"10":17100,"25":10300,"100":9230,"500":8180,"3000":7340,"6000":6840,"12000":6440}
You added WM02DN70M3-CYG to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | WAYON |
| Type of transistor | N-MOSFET x2 |
| Polarisation | unipolar |
| Drain-source voltage | 20V |
| Drain current | 7A |
| Pulsed drain current | 28A |
| Power dissipation | 1.7W |
| Case | SOT23-6 |
| Gate-source voltage | ±10V |
| On-state resistance | 17mΩ |
| Mounting | SMD |
| Gate charge | 9.6nC |
| Kind of package | reel, tape |
| Kind of channel | enhancement |
| Semiconductor structure | common drain |
| Version | ESD |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (WM02DN70M3-CYG)
Are you sure you want to perform this action?