Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | UMK325BJ106MM-T |
| MPN: | UMK325 BJ106MM-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.5734 |
| 10+ | USD 0.2329 |
| 50+ | USD 0.1276 |
| 100+ | USD 0.0878 |
| 250+ | USD 0.0761 |
| 500+ | USD 0.0690 |
| 1000+ | USD 0.0632 |
| 2000+ | USD 0.0609 |
| 5000+ | USD 0.0585 |
| 10000+ | USD 0.0579 |
USD
{"1":57340,"10":23290,"50":12760,"100":8780,"250":7610,"500":6900,"1000":6320,"2000":6090,"5000":5850,"10000":5790}
You added UMK325BJ106MM-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 10µF |
| Operating voltage | 50V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x2.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (UMK325BJ106MM-T)
Are you sure you want to perform this action?