Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | UMK316BJ475KL-T |
| MPN: | UMK316BJ475KL-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.351 |
| 10+ | USD 0.176 |
| 100+ | USD 0.094 |
| 500+ | USD 0.084 |
| 1000+ | USD 0.080 |
| 2000+ | USD 0.076 |
| 4000+ | USD 0.075 |
USD
{"1":35100,"10":17600,"100":9400,"500":8400,"1000":8000,"2000":7600,"4000":7500}
You added UMK316BJ475KL-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 4.7µF |
| Operating voltage | 50V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1206 |
| Case - mm | 3216 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x1.6mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (UMK316BJ475KL-T)
Are you sure you want to perform this action?