Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | UMK212BB7225KG-T |
| MPN: | UMK212BB7225KG-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.1978 |
| 10+ | USD 0.0924 |
| 100+ | USD 0.0397 |
| 500+ | USD 0.0280 |
| 1000+ | USD 0.0252 |
| 3000+ | USD 0.0222 |
| 6000+ | USD 0.0219 |
| 9000+ | USD 0.0215 |
| 15000+ | USD 0.0213 |
| 30000+ | USD 0.0209 |
USD
{"1":19780,"10":9240,"100":3970,"500":2800,"1000":2520,"3000":2220,"6000":2190,"9000":2150,"15000":2130,"30000":2090}
You added UMK212BB7225KG-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 2.2µF |
| Operating voltage | 50V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0805 |
| Case - mm | 2012 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 2x1.25x1.25mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (UMK212BB7225KG-T)
Are you sure you want to perform this action?