Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | UMK105BJ224KV-F |
| MPN: | UMK105BJ224KV-F |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.1764 |
| 10+ | USD 0.0769 |
| 100+ | USD 0.0339 |
| 500+ | USD 0.0210 |
| 1000+ | USD 0.0187 |
| 5000+ | USD 0.0169 |
| 10000+ | USD 0.0158 |
| 20000+ | USD 0.0155 |
| 50000+ | USD 0.0153 |
| 100000+ | USD 0.0152 |
USD
{"1":17640,"10":7690,"100":3390,"500":2100,"1000":1870,"5000":1690,"10000":1580,"20000":1550,"50000":1530,"100000":1520}
You added UMK105BJ224KV-F to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 0.22µF |
| Operating voltage | 50V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0402 |
| Case - mm | 1005 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 1x0.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (UMK105BJ224KV-F)
Are you sure you want to perform this action?