Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | UMJ325AB7475KMHP |
| MPN: | UMJ325AB7475KMHP |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.2243 |
| 10+ | USD 0.1111 |
| 50+ | USD 0.0567 |
| 100+ | USD 0.0477 |
| 250+ | USD 0.0420 |
| 500+ | USD 0.0389 |
| 1000+ | USD 0.0370 |
| 2000+ | USD 0.0363 |
| 5000+ | USD 0.0358 |
| 10000+ | USD 0.0355 |
USD
{"1":22430,"10":11110,"50":5670,"100":4770,"250":4200,"500":3890,"1000":3700,"2000":3630,"5000":3580,"10000":3550}
You added UMJ325AB7475KMHP to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 4.7µF |
| Operating voltage | 50V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Manufacturer series | M |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x2.5mm |
| Capacitors features | soft termination |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (UMJ325AB7475KMHP)
Are you sure you want to perform this action?