Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | TMK316BJ106KL-T |
| MPN: | TMK316 BJ106KL-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.1112 |
| 10+ | USD 0.0573 |
| 50+ | USD 0.0338 |
| 100+ | USD 0.0280 |
| 500+ | USD 0.0252 |
| 1000+ | USD 0.0233 |
| 2000+ | USD 0.0221 |
| 4000+ | USD 0.0217 |
| 6000+ | USD 0.0213 |
| 10000+ | USD 0.0209 |
USD
{"1":11120,"10":5730,"50":3380,"100":2800,"500":2520,"1000":2330,"2000":2210,"4000":2170,"6000":2130,"10000":2090}
You added TMK316BJ106KL-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 10µF |
| Operating voltage | 25V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1206 |
| Case - mm | 3216 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x1.6mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (TMK316BJ106KL-T)
Are you sure you want to perform this action?