Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | TMK107ABJ225KA-T |
| MPN: | TMK107ABJ225KA-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.1335 |
| 10+ | USD 0.0569 |
| 100+ | USD 0.0243 |
| 500+ | USD 0.0133 |
| 1000+ | USD 0.0115 |
| 4000+ | USD 0.0099 |
| 8000+ | USD 0.0096 |
| 12000+ | USD 0.0094 |
| 20000+ | USD 0.0093 |
| 40000+ | USD 0.0092 |
USD
{"1":13350,"10":5690,"100":2430,"500":1330,"1000":1150,"4000":990,"8000":960,"12000":940,"20000":930,"40000":920}
You added TMK107ABJ225KA-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 2.2µF |
| Operating voltage | 25V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0603 |
| Case - mm | 1608 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 1.6x0.8x0.8mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (TMK107ABJ225KA-T)
Are you sure you want to perform this action?