Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | TMK107AB7105KAHT |
| MPN: | TMK107AB7105KAHT |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.0977 |
| 10+ | USD 0.0457 |
| 100+ | USD 0.0186 |
| 500+ | USD 0.0099 |
| 1000+ | USD 0.0087 |
| 4000+ | USD 0.0081 |
| 8000+ | USD 0.0079 |
| 12000+ | USD 0.0078 |
| 20000+ | USD 0.0077 |
| 40000+ | USD 0.0075 |
USD
{"1":9770,"10":4570,"100":1860,"500":990,"1000":870,"4000":810,"8000":790,"12000":780,"20000":770,"40000":750}
You added TMK107AB7105KAHT to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 1µF |
| Operating voltage | 25V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0603 |
| Case - mm | 1608 |
| Manufacturer series | M |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 1.6x0.8mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (TMK107AB7105KAHT)
Are you sure you want to perform this action?