Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | TMK105BJ104KV-F |
| MPN: | TMK105BJ104KV-F |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.07009 |
| 10+ | USD 0.03037 |
| 100+ | USD 0.01507 |
| 500+ | USD 0.00689 |
| 1000+ | USD 0.00572 |
| 2500+ | USD 0.00514 |
| 5000+ | USD 0.00456 |
| 10000+ | USD 0.00396 |
| 20000+ | USD 0.00384 |
| 50000+ | USD 0.00380 |
USD
{"1":7009,"10":3037,"100":1507,"500":689,"1000":572,"2500":514,"5000":456,"10000":396,"20000":384,"50000":380}
You added TMK105BJ104KV-F to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 0.1µF |
| Operating voltage | 25V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0402 |
| Case - mm | 1005 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 1x0.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (TMK105BJ104KV-F)
Are you sure you want to perform this action?