Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SRF2W012 |
| MPN: | SRF2W012 |
| Manufacturer: | ANTENOVA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 2.55 |
| 10+ | USD 2.33 |
| 25+ | USD 2.20 |
| 100+ | USD 2.00 |
| 200+ | USD 1.84 |
| 600+ | USD 1.73 |
| 800+ | USD 1.61 |
USD
{"1":255000,"10":233000,"25":220000,"100":200000,"200":184000,"600":173000,"800":161000}
You added SRF2W012 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ANTENOVA |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | WiFi |
| Polarisation | linear |
| Impedance | 50Ω |
| Frequency | 2.4...5.9GHz |
| Dimensions (a x b x c) | 30x6x0.15mm |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Cable length | 0.1m |
| Connection | IPEX |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SRF2W012)
Are you sure you want to perform this action?