Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | Q6F3CXXG24E |
| MPN: | Q6F3CXXG24E |
| Manufacturer: | APEM |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 6.64 |
| 5+ | USD 6.23 |
| 25+ | USD 5.81 |
| 100+ | USD 5.40 |
USD
{"1":664000,"5":623000,"25":581000,"100":540000}
You added Q6F3CXXG24E to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | APEM |
| Type of light indictaor | LED |
| Kind of indicator | flat |
| Lamp colour | green |
| Mounting hole diameter | Ø6mm |
| IP rating | IP67 |
| Manufacturer series | Q6 |
| Leads | cables |
| Lead length | 0.2m |
| Body material | brass |
| LED diameter | 3mm |
| Body colour | silver |
| Luminosity | 50mcd |
| LED current | 20mA |
| Supply voltage | 24V DC |
| Plating material | chromium |
| Operating temperature | -40...85°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (Q6F3CXXG24E)
Are you sure you want to perform this action?