Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | POSC09350D-C8 |
| MPN: | POSC09350D-C8 |
| Manufacturer: | POS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 9.09633 |
USD
{"1":909633}
You added POSC09350D-C8 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | POS |
| Type of power supply | switching |
| Output voltage | 9V DC |
| Maximum output current | 3.5A |
| Power | 31.5W |
| Supply voltage | 90...264V AC |
| Kind of power supply | desktop, mains |
| Length of output cable | 1.2m |
| Body dimensions | 115x49.5x31mm |
| Operating temperature | -5...40°C |
| Protection | anti-overload OPP, anti-overvoltage OVP, short circuit protection SCP |
| Conform to the norm | Energy efficiency Level VI |
| Efficiency | 87.08% |
| Polarisation | positive inner pin |
| Manufacturer series | POSC |
| Colour | black |
| Operating modes | constant voltage |
| Kind of output connector | 5,5/2,1 |
| Kit contents | without power cable |
| Connector variant | straight |
| Kind of input connector | IEC C8 |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (POSC09350D-C8)
Are you sure you want to perform this action?