Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSW5D23HE1B |
| MPN: | OSW5D23HE1B |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.372 |
| 10+ | USD 0.332 |
| 50+ | USD 0.292 |
| 100+ | USD 0.265 |
| 250+ | USD 0.239 |
| 500+ | USD 0.212 |
| 1000+ | USD 0.199 |
| 2000+ | USD 0.186 |
| 4000+ | USD 0.173 |
USD
{"1":37200,"10":33200,"50":29200,"100":26500,"250":23900,"500":21200,"1000":19900,"2000":18600,"4000":17300}
You added OSW5D23HE1B to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | white cold |
| LED diameter | 3mm |
| Luminosity | 750...1120mcd |
| Viewing angle | 140° |
| LED lens | transparent |
| LED current | 30mA |
| Mounting | THT |
| Front | convex |
| Operating voltage | 2.7...2.9V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Operating temperature | -30...85°C |
| LEDs' features | LED AC |
| LED version | bipolar |
| Shape | cylindrical |
| Colour temperature | 8500-18000K |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSW5D23HE1B)
Are you sure you want to perform this action?