Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSRRP257E1A |
| MPN: | OSRRP257E1A |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.290 |
| 10+ | USD 0.259 |
| 50+ | USD 0.228 |
| 100+ | USD 0.207 |
| 250+ | USD 0.186 |
| 500+ | USD 0.166 |
| 1000+ | USD 0.155 |
| 2000+ | USD 0.145 |
| 4000+ | USD 0.135 |
USD
{"1":29000,"10":25900,"50":22800,"100":20700,"250":18600,"500":16600,"1000":15500,"2000":14500,"4000":13500}
You added OSRRP257E1A to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | red |
| LED diameter | 5mm |
| Luminosity | 500...750mcd |
| Viewing angle | 140° |
| Wavelength | 625nm |
| LED lens | transparent |
| LED current | 30mA |
| Mounting | THT |
| Front | flat |
| Operating voltage | 1.8...2.1V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Operating temperature | -30...85°C |
| LEDs' features | LED AC |
| LED version | bipolar |
| Shape | round |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSRRP257E1A)
Are you sure you want to perform this action?