Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSRMPA82E1A |
| MPN: | OSRMPA82E1A |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.449 |
| 10+ | USD 0.401 |
| 50+ | USD 0.353 |
| 100+ | USD 0.321 |
| 250+ | USD 0.289 |
| 500+ | USD 0.256 |
| 1000+ | USD 0.240 |
| 2000+ | USD 0.224 |
| 4000+ | USD 0.208 |
USD
{"1":44900,"10":40100,"50":35300,"100":32100,"250":28900,"500":25600,"1000":24000,"2000":22400,"4000":20800}
You added OSRMPA82E1A to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | red, white warm |
| LED diameter | 8mm |
| Viewing angle | 140° |
| Wavelength | 625nm |
| LED lens | transparent |
| LED current | 30mA |
| Mounting | THT |
| Front | flat |
| Operating voltage | 2.1...2.6V DC, 2.9...3.4V DC |
| Number of terminals | 3 |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Operating temperature | -30...85°C |
| LED version | bicolour |
| Shape | round |
| Colour temperature | 2700-3300K |
| Luminosity of red colour | 1120...1560mcd |
| Luminosity of white colour | 1560...2180mcd |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSRMPA82E1A)
Are you sure you want to perform this action?