Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSL10393-LR |
| MPN: | OSL10393-LR |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.564 |
| 10+ | USD 0.504 |
| 50+ | USD 0.444 |
| 100+ | USD 0.403 |
| 500+ | USD 0.363 |
| 1000+ | USD 0.323 |
| 3000+ | USD 0.302 |
| 6000+ | USD 0.282 |
USD
{"1":56400,"10":50400,"50":44400,"100":40300,"500":36300,"1000":32300,"3000":30200,"6000":28200}
You added OSL10393-LR to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of display | LED |
| Kind of display | 7-segment |
| Digit height | 10mm |
| Digit height | 0.39" |
| Number of characters | 1 |
| Colour | red |
| Luminosity | 30mcd |
| Common electrode | cathode |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Row pitch | 7.5mm |
| Dimensions | 12.9x9.7x7mm |
| Mounting | THT |
| Wavelength | 625...650nm |
| Operating current | 20mA |
| Operating voltage | 2.1...2.5V |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSL10393-LR)
Are you sure you want to perform this action?