Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSG5TA71A2B |
| MPN: | OSG5TA71A2B |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.151 |
| 10+ | USD 0.135 |
| 50+ | USD 0.119 |
| 100+ | USD 0.108 |
| 250+ | USD 0.097 |
| 500+ | USD 0.086 |
| 1000+ | USD 0.081 |
| 2500+ | USD 0.076 |
| 5000+ | USD 0.070 |
USD
{"1":15100,"10":13500,"50":11900,"100":10800,"250":9700,"500":8600,"1000":8100,"2500":7600,"5000":7000}
You added OSG5TA71A2B to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | green |
| Shape | rectangular |
| Dimensions | 2x5x7mm |
| Luminosity | 500...750mcd |
| Viewing angle | 100° |
| Front | flat |
| Wavelength | 525nm |
| LED lens | diffused, white |
| Mounting | THT |
| LED current | 30mA |
| Operating voltage | 2.9...3.4V DC |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Operating temperature | -30...85°C |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSG5TA71A2B)
Are you sure you want to perform this action?