Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSG58A7BC1B |
| MPN: | OSG58A7BC1B |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.245 |
| 10+ | USD 0.213 |
| 50+ | USD 0.188 |
| 100+ | USD 0.164 |
| 250+ | USD 0.147 |
| 500+ | USD 0.131 |
| 1000+ | USD 0.123 |
| 2000+ | USD 0.115 |
| 4000+ | USD 0.106 |
USD
{"1":24500,"10":21300,"50":18800,"100":16400,"250":14700,"500":13100,"1000":12300,"2000":11500,"4000":10600}
You added OSG58A7BC1B to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | green |
| Shape | rectangular |
| Dimensions | 2x3x4mm |
| Luminosity | 330mcd |
| Viewing angle | 120° |
| Front | flat |
| Wavelength | 525nm |
| LED lens | transparent |
| Mounting | THT |
| LED current | 5mA |
| Operating voltage | 2.7V DC |
| Number of terminals | 2 |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSG58A7BC1B)
Are you sure you want to perform this action?