Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSB56P5T51A |
| MPN: | OSB56P5T51A |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.248 |
| 10+ | USD 0.221 |
| 50+ | USD 0.194 |
| 100+ | USD 0.177 |
| 250+ | USD 0.159 |
| 500+ | USD 0.141 |
| 1000+ | USD 0.133 |
| 2000+ | USD 0.124 |
| 4000+ | USD 0.115 |
USD
{"1":24800,"10":22100,"50":19400,"100":17700,"250":15900,"500":14100,"1000":13300,"2000":12400,"4000":11500}
You added OSB56P5T51A to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | blue |
| LED diameter | 5mm |
| Viewing angle | 50° |
| Wavelength | 470nm |
| LED lens | transparent |
| LED current | 30mA |
| Mounting | THT |
| Front | flat |
| Operating voltage | 2.9...3.4V DC |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Operating temperature | -30...85°C |
| Shape | round |
| Luminosity | 2.5...3lm |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSB56P5T51A)
Are you sure you want to perform this action?