Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | NRS4018T220MDGJ |
| MPN: | NRS4018T220MDGJ |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.3406 |
| 10+ | USD 0.1515 |
| 50+ | USD 0.0821 |
| 100+ | USD 0.0739 |
| 250+ | USD 0.0680 |
| 500+ | USD 0.0640 |
| 1000+ | USD 0.0621 |
| 3500+ | USD 0.0593 |
| 7000+ | USD 0.0581 |
USD
{"1":34060,"10":15150,"50":8210,"100":7390,"250":6800,"500":6400,"1000":6210,"3500":5930,"7000":5810}
You added NRS4018T220MDGJ to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Mounting | SMD |
| Inductance | 22µH |
| Operating current | 0.72A |
| Resistance | 0.29Ω |
| Tolerance | ±20% |
| Manufacturer series | NRS |
| Resonant frequency | 15MHz |
| Body dimensions | 4x4mm |
| Test frequency | 0.1MHz |
| Saturation current | 0.9A |
| Core material | ferrite |
| Max resistance | 348mΩ |
| Operating temperature | -25...120°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (NRS4018T220MDGJ)
Are you sure you want to perform this action?