Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | MAMK2520T1R0M |
| MPN: | MAMK2520T1R0M |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.1637 |
| 10+ | USD 0.1111 |
| 100+ | USD 0.0924 |
| 1000+ | USD 0.0783 |
| 3000+ | USD 0.0713 |
| 6000+ | USD 0.0678 |
| 9000+ | USD 0.0655 |
| 12000+ | USD 0.0620 |
| 15000+ | USD 0.0585 |
USD
{"1":16370,"10":11110,"100":9240,"1000":7830,"3000":7130,"6000":6780,"9000":6550,"12000":6200,"15000":5850}
You added MAMK2520T1R0M to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1008 |
| Case - mm | 2520 |
| Inductance | 1µH |
| Operating current | 2.7A |
| Resistance | 45mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Manufacturer series | MA |
| Body dimensions | 2.5x2mm |
| Test frequency | 2MHz |
| Saturation current | 3.1A |
| Core material | ferrite |
| Max resistance | 59mΩ |
| Operating temperature | -40...105°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (MAMK2520T1R0M)
Are you sure you want to perform this action?