Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | MAL202118471E3 |
| MPN: | MAL202118471E3 |
| Manufacturer: | VISHAY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 4.44 |
| 5+ | USD 3.25 |
| 10+ | USD 3.00 |
| 20+ | USD 2.78 |
| 100+ | USD 2.35 |
| 260+ | USD 2.12 |
| 400+ | USD 2.01 |
| 520+ | USD 1.96 |
| 1040+ | USD 1.79 |
| 2080+ | USD 1.75 |
USD
{"1":444000,"5":325000,"10":300000,"20":278000,"100":235000,"260":212000,"400":201000,"520":196000,"1040":179000,"2080":175000}
You added MAL202118471E3 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | VISHAY |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Mounting | THT |
| Capacitance | 470µF |
| Operating voltage | 63V DC |
| Body dimensions | Ø12.5x30mm |
| Tolerance | ±20% |
| Leads | axial |
| Service life | 8000h |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Height | 30mm |
| Diameter | 12.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (MAL202118471E3)
Are you sure you want to perform this action?