Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | M20047-1 |
| MPN: | M20047-1 |
| Manufacturer: | ANTENOVA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 3.29 |
| 10+ | USD 2.99 |
| 25+ | USD 2.85 |
| 100+ | USD 2.75 |
| 250+ | USD 2.65 |
| 500+ | USD 2.60 |
| 1000+ | USD 2.55 |
USD
{"1":329000,"10":299000,"25":285000,"100":275000,"250":265000,"500":260000,"1000":255000}
You added M20047-1 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ANTENOVA |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | GNSS, GPS |
| Mounting | SMD |
| Impedance | 50Ω |
| Dimensions (a x b x c) | 7x7x0.9mm |
| Frequency | 1559...1609MHz |
| Operating temperature | -40...85°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (M20047-1)
Are you sure you want to perform this action?