Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LP30-250F |
| MPN: | LP30-250F |
| Manufacturer: | WAYON |
| Amount | Price |
|---|---|
| 10+ | USD 0.264 |
| 100+ | USD 0.240 |
| 500+ | USD 0.204 |
USD
{"10":26400,"100":24000,"500":20400}
You added LP30-250F to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | WAYON |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Current rating | 2.5A |
| Maximum current | 40A |
| Switched current | 5A |
| Max. voltage | 30V |
| Mounting | THT |
| Power | 1.34W |
| Min. resistance | 20mΩ |
| Max resistance | 40mΩ |
| Switched current, max. | 12.5A |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LP30-250F)
Are you sure you want to perform this action?