Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LMK212B7475KGHT |
| MPN: | LMK212B7475KGHT |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.1962 |
USD
{"1":19620}
You added LMK212B7475KGHT to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 4.7µF |
| Operating voltage | 10V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0805 |
| Case - mm | 2012 |
| Manufacturer series | M |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 2x1.25mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LMK212B7475KGHT)
Are you sure you want to perform this action?