Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LD-BZEG-1612 |
| MPN: | UGCM1612APA |
| Manufacturer: | LOUDITY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.472 |
| 10+ | USD 0.437 |
| 50+ | USD 0.380 |
USD
{"1":47200,"10":43700,"50":38000}
You added LD-BZEG-1612 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | LOUDITY |
| Type of sound transducer | electromagnetic signaller |
| Mounting | THT |
| Resonant frequency | 2048Hz |
| Operating voltage | 9...15V DC |
| Operating current | 40mA |
| Diameter | 16mm |
| Height | 14mm |
| Sound level | 85dB |
| Terminal pitch | 7.6mm |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Sound transducer features | with built-in generator |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LD-BZEG-1612)
Are you sure you want to perform this action?