Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LC100W250-1050-D-N |
| MPN: | LC100W250-1050 DALI NFC |
| Manufacturer: | KGP ELECTRONICS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 24.25 |
| 5+ | USD 22.86 |
| 10+ | USD 21.47 |
| 20+ | USD 20.09 |
USD
{"1":2425000,"5":2286000,"10":2147000,"20":2009000}
You added LC100W250-1050-D-N to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | KGP ELECTRONICS |
| Type of power supply | switching |
| Application | LED |
| Communictions protocol | NFC |
| Kind of power supply | LED |
| Power | 0.1kW |
| Output voltage | 54...240V DC |
| Output current | 0.25...1.05A |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 280x29.4x21mm |
| Protection | anti-overload OLP, no-load, short circuit protection SCP |
| Operating temperature | -25...50°C |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |
| Number of outputs | 1 |
| Efficiency | 95% |
| Operating modes | constant current |
| Additional functions | NFC |
| Power supply unit features | dimming control |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LC100W250-1050-D-N)
Are you sure you want to perform this action?